Peter Dahl litografier
2019-02-21
616545
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Blå interiör och Modeller, signerad Peter Dahl, provtryck, ca 60x80 respektive baksidan ca 60x83 cm
dubbelinramad, sprickor i glaset