Cigarettetui silver
2019-02-20
616535
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CIGARETTETUI, silver, 1940-tal, lock med dekor av karta över Sverige, svenska importstämplar, ca 10x8 cm, vikt ca 166 g
Något repig