Karmstolar rokokostil
2019-02-21
616519
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets första hälft, stomme i mahogny med träskuren dekor, konturerad ryggbricka, textilklädda ryggar, sitsar och armlän, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, textilen ställvis nött