Stolar Kina
2019-02-22
616461
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 1 par, Kina, 1900-tal, ryggbricka med genombruten dekor, höjd ca 109 cm, sitthöjd ca 52 cm,
Slitage, torrsprickor, dekorbortfall