Fagas fåtöljer
Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, Fagas, Danmark, stomme i betsad bok, lösa plymåer klädda i gul plyschtextil, dito klädda armstöd, märtka undertill Fagas, sitthöjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, klädseln ställvis något blekt, underredet på ena med skador
616448
2019-02-21