Hans-Erik Eriksson oljemålning
2019-02-21
616435
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Stockholmsmotiv, sannolikt över Långholmen, signerad Hans-Erik Eriksson, olja på pannå, ca 61x80 cm