Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
ERIK HÖGLUND, golvljusstake, Boda glasbruk och smide, 1960-tal, stomme i järnsmide och klarglas, ljushållare med hängande sigill, höjd 81, diameter 41 cm
Skador och slitage
616380
2019-02-20