Erik Höglund golvljustake

Erik Höglund golvljustake
Erik Höglund golvljustake
Erik Höglund golvljustake
Erik Höglund golvljustake
Erik Höglund golvljustake
Erik Höglund golvljustake
Erik Höglund golvljustake
Erik Höglund golvljustake

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, golvljusstake, Boda glasbruk och smide, 1960-tal, stomme i järnsmide och klarglas, ljushållare med hängande sigill, höjd 81, diameter 41 cm

Skador och slitage

616380

2019-02-20