Stolar
2019-02-25
616379
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, 17/1800-tal, barockstil, bemålad furu, sitthöjd ca 50 cm
Slitage