Ljusstakar 1 par silver
2019-02-20
616349
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska importstämplar, höjd ca 7 cm, fyllda
Repor förekommer