Bordslampa 1900-talets början
2019-02-20
616150
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets början, fot i parian med figurgrupp av keruber, sockel i brons på tassfötter, elektrifierad, 3 ljuskällor, höjd inklusive skärm ca 53, diameter 30 cm
Skador, lagningar, bortfall