John Ivar Berg oljemålning
2019-02-19
616122
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Modellstudie", signerad samt daterad 1939, olja på duk, ca 83x45 cm