John Ivar Berg oljemålning
2019-02-19
616119
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Mot Helligholmen", monogramsignerad samt daterad 76, olja på duk, ca 54x73 cm