Bordslampa nysilver
2019-02-19
616116
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, nysilver, höjd ca 53 cm
Försilvring med slitage, senare kablage