Lennart Jirlow litografi
2019-02-19
616075
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Konsthandlaren, signerad L. Jirlow och numrerad 264/380, bildmått 48x67 cm