Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CARL JOHANSSON (1863-1944): Landskap vid Höga kusten, signerad och daterad Carl Johansson 1919, olja på duk, ca 55x80 cm
616069
2019-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här