John Ivar Berg oljemålning
2019-02-19
616053
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): Abstrakt komposition, monogramsignerad, olja på duk, ca 65x82 cm
Enstaka krackelyr