Evert Lundquist etsning
2019-02-19
615975
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EVERT LUNDQUIST (1904-1994) Komposition med fåglar, signerad Evert Lundqvist, numrerade 7/50, bildytan 33x44 cm