Öronlappsfåtölj
2019-02-23
615880
| Klubbat belopp | 55 EUR |
| Utropspris | 150 EUR |
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, helstoppad klädsel i beige plysch, bredd 90 cm, höjd 97 cm.
Smärre ytslitage, enstaka märkbara fläckar. Något nedsuttna plymåer.