Ulrica Hydman Vallien vinglas
2019-02-20
615667
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN, 6 st vinglas, Kosta Boda, handmålad polykrom dekor av tulpaner och ansikte, signerade och etikettmärkta, höjder ca 19-26 cm
Smärre slitage