Oljemålning
2019-02-19
615597
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Äldre man, olja på pannå, ca 19x10 cm, rammått ca 48x40 cm