Ikon
2019-02-19
615594
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, 1800-tal, maria på molon, delvis förgylld metall, ca 30x25 cm
Slitage, skador, delar saknas