Takarmatur mässing okänd formgivare
2019-02-18
615574
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
TAKARMATUR, mässing, okänd formgivare, 10 ljusarmar med kupor i glas, total höjd ca 70, diameter 51 cm
3 kupor med nagg varav 1 med spricka, stomme med slitage