Golvlampa art deco
2019-02-16
615506
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1920/30-tal, Swedish Grace, vitmetall, höjd inkl sockel ca 142 cm
Strömbrytare samt skärmfäste saknas, bucklor