Karmstolar 1980-tal
2019-02-19
615405
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 6 st., klädda i svart skinn, stomme i svartlackerat trä samt förkromade stålrör, 1980-tal, höjd ca 90, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage, märken, repor, färgbortfall