Kustbild med fiskebåtar oljemålning
2019-02-18
615340
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustbild med fiskebåtar, signerad Z Wasten?, olja på duk, ca 61x92 cm
Dubblerad