Starkvinsglas
2019-02-18
615184
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STARKVINSGLAS, 8 st., 1800-talets början, etsad och slipad dekor, höjd ca 7,5-8 cm
Nagg