Bonbonjär
2019-02-18
615167
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BONBONJÄR, silver, Christian Hammar Stockholm 1858, invändigt förgylld, höjd 8, diameter 11 cm, vikt ca 246 g
Mindre bucklor, något lös lockknopp