Matbord
2019-02-18
615075
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATBORD, 1900-talets andra hälft, teak med oval skiva, höjd ca 72, 140x100 cm
Bruksslitage, märken, repor, iläggsskiva saknas