Sven X:et Erixson oljemålning
2019-02-20
615073
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Flottningsromans, signerad Sven Erixson, olja på duk, ca 48x60 cm
Mindre färgbortfall