oidentifierad konstnär
2019-02-15
615048
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KOMNSTNÄR (omkring 1900), Segelfartyg, otydligt signerad, akvarell, bildmått ca 45x45 cm
Fuktskador