Dosa Kina silver och jade
2019-02-16
615025
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DOSA, sterlingsilver, Kina, 1900-tal, lock med dekor i jade, svenska kontrollstämplar, 5x4 cm