Märklin modellbilar skala 1:43

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRKLIN MODELLBILAR, 9 st, 1950-60-tal, bestående av Mercedes Benz 190SL, Porsche, BMW 507 Touring -sport, Volkswagen buss, Karman Ghia coupe, Ford Taunus 15M, Volkswagen "Bubbla", Ford Taunus 17M de Luxe, lastbil

Obetydliga skador

614996

2019-02-16