Klubbat för:
2 600 SEK
2 500 SEK
VINKANNA, sterlingsilver, trumpetformad, lockknopp i svärtat trä, stämplad Heath & Middleton, Birmingham 1907, höjd 22 cm, vikt 482 g
Mindre bucklor
614975
2019-02-15