Sven X:et Erixon litografi
2019-02-16
614963
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Ryskt i Junitäppan 1959", signerad Sven Erixon, 340/360, färglitografi, bildytan ca 47x56 cm
Bladet framstår som något vågigt