J Schaffarik oljemålning
2019-02-16
614877
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
J SCHAFFARIK (1900-tal): Segelbåtar, otydligt signerad J Schaffarik och daterad 1917, olja på pannå, 21x36 cm