H Cousin oljemålning
2019-02-16
614855
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
H COUSIN (1900-tal): Venedig, signerad H Cousin, olja på pannå, 21x30 cm
restaurerad