Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning
2019-02-16
614846
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, bergslandskap med sjö, signerade, olja på pannå, 16x21 cm vardera
Smärre färgbortfall