Åke Wickström oljemålning
2019-02-20
614844
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): Äppelplockning, signerad Åke Wickström Vekerum, olja på duk,ca 45x48 cm