Gustav Arne oljemålning
2019-02-20
614807
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): "Nät", signerad G Arne, daterad 68, olja på duk, ca 44 x 60 cm