Albert Krüger oljemålning
2019-02-16
614775
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT KRÜGER (1885-1965): "Helgeå i vinterskud", signerad och daterad Albert Krüger, 1927, olja på duk, ca 47x60 cm