Servietter 1800-tal
2019-02-14
614771
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVETTER, 10 st, 1871, linnedamast, mönster av strödda rosenbuketter, märkta med penna "T. von Post" (Theodlinda von Post) ca 75x70 cm
PROVENIENS:
Den adliga familjen von Post