Silverskedar
2019-02-15
614716
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSKEDAR, 10 st, silver, 1900-tal, svenska kontrollstämplar, svensk spetsig, gammal fransk, samt längd mellan 21-22 cm, vikt ca 616 g
Slitage, vissa med gravyr