Matbord England
2019-02-15
614701
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1800-tal, England, mahogny, fothyllsor och hjul i mässing, höjd ca 83, 146x107 cm
Slitage, ett lös behov av limningen