Oljemålning
2019-02-15
614700
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hamnbild, otydligt signerad, olja på duk, ca 30x45 cm