Rölakanmatta signerad
2019-02-14
614694
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, rölakan, 1950-/60-tal, geometrisk dekor i orangea, bruna och grå nyanser, signerad OJ ?, ca 200x137 cm
Smärre slitage. Smärre fläckar