Skål 1800-tal
2019-02-14
614546
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, trä, 1800-tal, ägarmärkt ILS, bemålad i rött samt gult, höjd 13, diameter 40 cm
Slitage, maskstungen