Karl Höglund litografi
2019-02-14
614517
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Servitris, signerad Karl Höglund, PT, ca 39x29 cm
Skador: Ej examinerad ur ram