Klubbat för:
3 600 SEK
2 000 SEK
HANS EKEGÅRDH (1881-1962): Modell, signerad a tergo på ramen Hans Ekegårdh, olja på duk, ca 41x34 cm
Ej examinerad ur ram
614450
2019-02-14