Ljuskrona Hagamodell
2019-02-14
614443
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, Hagamodell, 1900-talets mitt, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 85, diameter 60 cm
Bruksslitage, dammig