Falkenbergs Belysning golvlampor
2019-02-22
614437
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FALKENBERGS BELYSNING, golvlampor, 4 st, 1900-talets slut, modell 7040, för 2 glödlampor, stomme i vit metall, de flesta märkta ´´FLB´´, höjd ca 142 cm
Slitage, repor, märken, bucklor, skärmarna saknas, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen